Gestió del departament

Sandra Assens Montull  

Facultat de Filosofia i Lletres, Edifici B

Despatx: B11/278

Telèfon: 93 5811368

Fax: 93 5812782

sandra.assens@uab.cat

 

Personal d’administració

Teresa Badia Ricart

Facultat de Filosofia i Lletres, Edifici B

Despatx: B11/278

Telèfon: 93 5811368

Fax: 93 5812782

teresa.badia@uab.cat

Rosa Pose Calvo

Facultat de Filosofia i Lletres, Edifici B

Despatx: B11/278

Telèfon: 93 5811216

Fax: 93 5812782

Rosa.Pose@uab.cat

Miguel Tomás Plau

Facultat de Filosofia i Lletres, Edifici B

Despatx: B11/278

Telèfon: 93 5814948

Fax: 93 5812782

Miguel.Tomas@uab.cat

 

Personal tècnic

Magda Alemany Güell

Unitat Integrada de Suport Departamental Tècnic mitjà laboral

Despatx: B11/282

Telèfon: 93 5812347

Magda.Alemany@uab.cat

 

Josep Hornos Arias

Tècnic mitjà laboral

Unitat Integrada de Suport Departamental Despatx: B11/282

Telèfon: 93 5812347

josep.hornos@uab.cat

Jordi Marrugat Domènech

Auxiliar de suport a la recerca

Projecte TRACES

Despatx: B9/120

Telèfon: 93 5812373

jordi.marrugat@uab.cat

 

Meritxell Mira

Tècnic superior de suport a la recerca

Laboratori de Fonètica(UAB / IEC)

meritxell.mira@uab.cat

Cristina Real Puigdollers

Tècnic especialista de suport a la recerca

Projecte CLT

Despatx: B11/202

Telèfon: 93 5812372

Cristina.Real.Puigdollers@uab.cat

 

Cristina Riera Llop

Tècnic especialista de suport a la recerca

Projecte TRACES

Despatx: B9/120

Telèfon: 93 5812373

Cristina.Riera@uab.cat