Docencia en otras facultades

Facultad de Traducción e Interpretación


» Grado en Traducción y Interpretación


Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
101455 Expresió oral A per interprets (castellà) [S1] Dijous 13:00-14:30
Antonio Ríos
101284 Idioma castellà per a traductors i intèrprets 1 [SAnual] Dilluns 14:30-16:00
[SAnual] Dilluns 16:00-17:30
[SAnual] Dimecres 14:30-16:00
[SAnual] Dimecres 16:00-17:30
Alba Igarreta
Iván Lorenzo Pardina
101282 Llengua castellana per a traductors i intèrprets 1 [SAnual] Dilluns 09:30-11:00
[SAnual] Dilluns 14:30-16:00
[SAnual] Dimecres 09:30-11:00
[SAnual] Dimecres 14:30-16:00
Lourdes Aguilar
Angel J Gallego
Michelle Gama
Carolina Julià
Maria Ohannesian
Cristina Ortiz
Maria Luisa Pascual
Antonio Ríos
101427 Llengua castellana per a traductors i intèrprets 2 [S1] Dilluns 11:00-13:00
[S1] Dimecres 11:00-12:30
Laura Muñoz
Cristina Ortiz
Maria Luisa Pascual
Yolanda Rodríguez
101431 Edició i revisió de textos (A – castellà) [S2] Dilluns 15:00-16:30
[S2] Dimecres 15:00-16:30
María Paz Ortuño
101423 Literatura A per a traductors (castellà) [S1] Dilluns 13:00-14:30
[S1] Dimecres 13:00-14:30
Fernando Valls
101425 Llengua d’especialitat (A) per a traductors i intèrprets (castellà) [S1] Dilluns 11:30-13:00
Lourdes Aguilar

Facultad de Ciencias de la Educación


» Grado en Educación Infantil
Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
102015 Aspectes instrumentals de les llengües [S1] Dimecres 16:00-21:00
Sonia Sierra


» Grado en Educación Primaria
Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
102077 Lenguatges i Contextos II [SAnual] Dimarts 08:00-13:00
[SAnual] Dimarts 16:00-21:00
[SAnual] Dijous 08:00-13:00
[SAnual] Dijous 16:00-21:00
Cristina Buenafuentes
Cecilio Garriga
Marta Prat
102074 Patrimoni lingüístic i literari [S1] Dilluns 08:00-10:00
[S1] Dijous 10:00-11:30
Jose Ramon Lopez


» Grado en Educación
Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
101658 Societat, ciència i cultura [SAnual] Dilluns 16:00-21:00
[SAnual] Dimecres 08:00-13:00
[SAnual] Dimecres 16:00-21:00
[SAnual] Divendres 16:00-21:00
Francisca Montiel
David Roas
Sonia Sierra
Meri Torras

Facultad de Ciencias de la Comunicación


» Grado en Comunicación Audiovisual


Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
103849 Estàndard oral i escrit de la Llengua Espanyola [S1] Dimecres 09:00-10:00
[S1] Dimecres 10:00-12:00
Félix Balanzó Guerendiain
Jessica Cordoba Marin
Margarita Freixas Alas
20713 Llengua espanyola I Jessica Cordoba
20712 Llengua espanyola oral Jessica Cordoba


» Grado en Periodismo


Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
103861 Estàndard oral i escrit de la Llengua Espanyola [S2] Dimarts 11:00-12:00
[S2] Dimarts 13:00-14:00
[S2] Dimarts 15:00-16:00
[S2] Dimecres 09:00-11:00
[S2] Dimecres 10:00-12:00
[S2] Dimecres 12:00-14:00
[S2] Dimecres 13:00-15:00
[S2] Dimecres 15:00-17:00
[S2] Dimecres 18:00-20:00
Fèlix Balanzó Guerendiain
Jessica Cordoba Marin
Michelle Gama Leyva
María Jesús Machuca Ayuso
Ana Paz Afonso
Francesc Rodríguez Ortiz
20713 Llengua espanyola I Francesc Rodríguez
20721 Llengua II Félix Balanzó


» Grado en Publicidad y Relaciones Públicas


Código Asignatura Semestre/Horario Profesorado Guía docente
103870 Estàndard oral i escrit de la Llengua Espanyola [S1] Dimecres 15:00-16:00
[S1] Dimecres 16:00-18:00
Félix Balanzó
Jessica Cordoba
Francesc Rodríguez